Stamboom Köhler » Erwin Lawrence Matthijs (1955-1967)

Persoonlijke gegevens Erwin Lawrence Matthijs 


Gezin van Erwin Lawrence Matthijs

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Erwin Lawrence Matthijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Erwin Lawrence Matthijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Erwin Lawrence Matthijs

Roemini
????-

Erwin Lawrence Matthijs
1955-1967


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 februari 1955 lag tussen -6,9 °C en 2,8 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Openingsceremonie van de tweede Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
      • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
      • 16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 17 juli » Het allereerste Disneypark ter wereld, het Disneyland Park te Anaheim, wordt geopend.
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    • De temperatuur op 3 november 1967 lag tussen 6,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Soeharto neemt in Indonesië de macht over van Soekarno.
      • 9 maart » De dochter van Jozef Stalin, Svetlana Alliloejeva, loopt over naar de Verenigde Staten.
      • 13 juni » Benoeming van Jozef-Maria Heuschen tot eerste bisschop van Hasselt in België.
      • 29 juni » De Nederlander Willem Cobben treedt af als bisschop van Helsinki (Finland) en wordt opgevolgd door zijn coadjutor en landgenoot Paul Verschuren.
      • 23 juli » In Detroit (Michigan, VS) breken rassenrellen uit in de overwegend Afro-Amerikaanse en verarmde binnenstad. 43 mensen sterven en 1400 huizen verbranden.
      • 25 oktober » Het laatste gat wordt gedicht in de dijk rond Zuidelijk Flevoland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Matthijs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Matthijs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Matthijs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Matthijs (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Köhler is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Köhler, "Stamboom Köhler", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kohler/I18886.php : benaderd 5 februari 2026), "Erwin Lawrence Matthijs (1955-1967)".