Stamboom Köhler » Henri Carl Willem van Lawick van Pabst (1904-)

Persoonlijke gegevens Henri Carl Willem van Lawick van Pabst 


Gezin van Henri Carl Willem van Lawick van Pabst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henri Carl Willem van Lawick van Pabst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henri Carl Willem van Lawick van Pabst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henri Carl Willem van Lawick van Pabst

Maria Louiza Kroon
± 1849-1919

Henri Carl Willem van Lawick van Pabst
1904-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 januari 1904 lag tussen -5,4 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Lawick van Pabst


    De publicatie Stamboom Köhler is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Köhler, "Stamboom Köhler", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kohler/I13724.php : benaderd 27 januari 2026), "Henri Carl Willem van Lawick van Pabst (1904-)".