Stamboom Köhler » IJsbrand Cornelis Swart (± 1865-????)

Persoonlijke gegevens IJsbrand Cornelis Swart 


Gezin van IJsbrand Cornelis Swart

Hij is getrouwd met Anna van den Eijkel.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1900 te Rijnsburg, Zuid-Holland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot IJsbrand Cornelis Swart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk IJsbrand Cornelis Swart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van IJsbrand Cornelis Swart

IJsbrand Cornelis Swart
± 1865-????

1900

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1900 lag rond de 6,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
    • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.

Over de familienaam Swart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Köhler is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rik Köhler, "Stamboom Köhler", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kohler/I10203.php : benaderd 26 januari 2026), "IJsbrand Cornelis Swart (± 1865-????)".