Stamboom Klavers » Geert Oost (1903-1979)

Persoonlijke gegevens Geert Oost 


Gezin van Geert Oost

Hij is getrouwd met Roelfien de Vrieze.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1928 te Emmen, Drenthe, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Aaltje Oost  1929-2022 
  2. (Niet openbaar)


Notities over Geert Oost

Beroep: veenarbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Oost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Oost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Oost

Derk Oost
1836-1928
Berend Veen
1831-1922
Eeuwe Oost
1863-1950
Aaltje Veen
1864-1946

Geert Oost
1903-1979

1928
Aaltje Oost
1929-2022

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1903 lag tussen 6,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (46%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 24 maart 1928 lag tussen 6,0 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
  • De temperatuur op 22 juni 1979 lag tussen 10,1 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Een Nederlands UNIFIL-bataljon vertrekt naar Libanon.
    • 29 april » Kate Bush geeft haar eerste concert in Nederland in Koninklijk Theater Carré.
    • 28 augustus » Een bom van de Provisional IRA explodeert op de Grote Markt in Brussel.
    • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
    • 1 november » De Boliviaanse legerkolonel Albero Natusch zet het elf weken oude burgerbewind van president Walter Guevara opzij en roept zichzelf uit tot president.
    • 12 december » De naam van Rhodesië wordt veranderd in Zimbabwe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oost

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oost.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oost.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oost (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I99462.php : benaderd 2 januari 2026), "Geert Oost (1903-1979)".