De temperatuur op 9 oktober 1936 lag tussen 0,2 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
Trouwdag 16 oktober 1964
De temperatuur op 16 oktober 1964 lag tussen 7,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 18,0 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
24 juni » AVRO-talentenjacht Nieuwe oogst met het debuut van komiek André van Duin.
14 juli » De Franse wielrenner Jacques Anquetil wint voor de vijfde keer de Ronde van Frankrijk.
8 augustus » De Rolling Stones treden voor het eerst in Nederland op, maar het concert in het Kurhaus wordt snel afgebroken na gewelddadigheden.
21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.
Dag van overlijden 4 maart 1999
De temperatuur op 4 maart 1999 lag tussen 5,4 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I9048.php : benaderd 1 januari 2026), "Alberdina "Diny" Pol (1936-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.