Stamboom Klavers » Liefke Jager (1884-1957)

Persoonlijke gegevens Liefke Jager 


Gezin van Liefke Jager

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Knip.

Zij zijn getrouwd op 4 december 1902 te Muntendam, Groningen, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Groninger Archieven
Algemeen Gemeente: Muntendam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 36
Datum: 04-12-1902
Bruidegom Hendrik Knip
Geboorteplaats: Muntendam
Bruid Liefke Jager
Geboorteplaats: Muntendam
Vader bruidegom Albert Knip
Moeder bruidegom Dijttje Keizer
Vader bruid Jan Jager
Moeder bruid Sietske Wierts
Nadere informatie beroep bruidegom: barbier; beroep vader bruidegom.: werkman;
beroep moeder bruidegom: werkvrouw; bruidegom 20 jaar; bruid 18 jaar

(2) Zij is getrouwd met Menno Harms.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1913 te Muntendam, Groningen, zij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Groninger Archieven
Algemeen Gemeente: Muntendam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 27-02-1913
Bruidegom Menno Harms
Geboorteplaats: Winschoten
Bruid Liefke Jager
Geboorteplaats: Muntendam
Vader bruidegom Hendrik Harms
Moeder bruidegom Engeltje Schoonhoven
Vader bruid Jan Jager
Moeder bruid Sietske Wierts
Nadere informatie beroep bruidegom: bakker; beroep moeder bruid: koopvrouw;
bruidegom 30 jaar; bruid 28 jaar; weduwe van Hendrik Knip

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Liefke Jager?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Liefke Jager

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Liefke Jager

Jan Jager
1848-1898

Liefke Jager
1884-1957

(1) 1902

Hendrik Knip
1882-1903

(2) 1913

Menno Harms
1882-1967


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1884 lag rond de 16,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 27 februari 1913 lag tussen 3,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 6 januari 1957 lag tussen 5,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
    • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
    • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
    • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
    • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jager

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jager.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jager.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jager (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I88576.php : benaderd 12 januari 2026), "Liefke Jager (1884-1957)".