Stamboom Klavers » Jantina Marchien Schepers (1929-1992)

Persoonlijke gegevens Jantina Marchien Schepers 


Gezin van Jantina Marchien Schepers

Zij is getrouwd met Hendrik Trip.

Zij zijn getrouwd augustus 1952 te Odoorn, Drenthe, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantina Marchien Schepers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantina Marchien Schepers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantina Marchien Schepers

Jan Schepers
1866-????
Jan Pomp
1869-1939
Marchien Hilbrands
± 1868-± 1910
Geesje Pomp
1893-????

Jantina Marchien Schepers
1929-1992

1952

Hendrik Trip
1914-1976


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1929 lag tussen 11,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 8,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
  • De temperatuur op 21 februari 1992 lag tussen 0,5 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Benoeming van de Belg Henri Lemaître tot nuntius in Nederland.
    • 5 april » De regering van Finland besluit tot drastische bezuinigingen om het vertrouwen in de door een zware recessie getroffen economie te herstellen.
    • 6 april » Amnesty International roept de regering van Togo op ernst te maken met het naleven van de mensenrechten.
    • 21 juli » Start van de jaarlijkse uitreiking van de Prijs voor de Democratie in Gent, België.
    • 17 augustus » De Verenigde Staten loven een premie van twee miljoen dollar uit voor informatie die leidt tot de aanhouding van de voortvluchtige Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar.
    • 20 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint de eerste editie van de Confederations Cup door in de finale gastland Saoedi-Arabië met 3-1 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1927 » Boots Randolph, Amerikaans saxofonist († 2007)
  • 1927 » Eliseo Mouriño, Argentijns voetballer († 1961)
  • 1928 » Donald Judd, Amerikaans beeldend kunstenaar († 1994)
  • 1929 » Werner Arber, Zwitsers microbioloog en Nobelprijswinnaar
  • 1931 » Raúl Castro, Cubaans president
  • 1931 » Norman E. Brinker, Amerikaans restauranthouder en zakenman († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schepers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schepers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schepers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schepers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I82866.php : benaderd 24 februari 2026), "Jantina Marchien Schepers (1929-1992)".