Stamboom Klavers » Siebigje Bijl (1920-1954)

Persoonlijke gegevens Siebigje Bijl 


Gezin van Siebigje Bijl

Zij is getrouwd met Albert Bults.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Siebigje Bijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Siebigje Bijl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Siebigje Bijl

Grietje Luken
1843-1909
Grietje Veen
1881-1949

Siebigje Bijl
1920-1954


Albert Bults
1919-1978


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Drenlias - aktenummer 352

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1920 lag tussen 9,1 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
  • De temperatuur op 10 oktober 1954 lag tussen 5,0 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
    • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
    • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
    • 22 juni » De Parker-Hulme zaak: in Christchurch (Nieuw-Zeeland) vindt op deze dag een moord plaats die voor die tijd wereldnieuws is: twee tienermeisjes, Pauline Parker en Juliet Hulme, vermoorden de moeder van een van beiden omdat die hun vriendschap in de weg staat (onderwerp van de film Heavenly Creatures uit 1994). Ze krijgen 5 jaar gevangenisstraf.
    • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
    • 20 oktober » Hoofdcommissaris H.A.J.G. Kaasjager van Amsterdam lanceert het plan een flink deel van de grachten te dempen om van het parkeerprobleem af te komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Brad Dexter, Amerikaans acteur († 2002)
  • 1917 » Gré Visser, Nederlands verzetsstrijdster en Rechtvaardige onder de Volkeren († 2012)
  • 1918 » Jørn Utzon, Deens architect († 2008)
  • 1920 » Alex Moulton, Brits ingenieur en uitvinder († 2012)
  • 1922 » Albert Weinberg, Belgisch striptekenaar († 2011)
  • 1922 » Johnny Thomson, Amerikaans autocoureur († 1960)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bijl

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijl.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijl.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijl (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I79533.php : benaderd 3 januari 2026), "Siebigje Bijl (1920-1954)".