Stamboom Klavers » Hendrik Beettjer (1896-1957)

Persoonlijke gegevens Hendrik Beettjer 


Gezin van Hendrik Beettjer

Hij is getrouwd met Lammechien Raad.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1918 te Vlagtwedde, Groningen, hij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 22-9-1923 van Munsterscheveld naar Wijster; 28-4-1927 naar Emmer-Compascuum.

Kind(eren):

  1. Egbert Beettjer  1920-1969
  2. Diena Beettjer  1921-< 2020
  3. Pauwel Beettjer  1923-2011
  4. Kundina Beettjer  1926-< 2023
  5. Harmina Beettjer  1928-< 2024
  6. Hendrik Beettjer  1931-1935
  7. Hendrik Beettjer  1936-2019


Notities over Hendrik Beettjer

Beroep: veenarbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Beettjer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Beettjer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Beettjer

Harm Beettjer
1838-1892
Diena Arends
1872-1904

Hendrik Beettjer
1896-1957

1918
Diena Beettjer
1921-< 2020
Kundina Beettjer
1926-< 2023
Harmina Beettjer
1928-< 2024

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 januari 1896 lag rond de -0,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 31 augustus 1918 lag tussen 9,3 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 12,6 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
  • De temperatuur op 7 februari 1957 lag tussen 2,7 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
    • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
    • 21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
    • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 19 september » Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beettjer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beettjer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beettjer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beettjer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I79327.php : benaderd 24 februari 2026), "Hendrik Beettjer (1896-1957)".