De temperatuur op 11 augustus 1918 lag tussen 6,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
Trouwdag 28 oktober 1949
De temperatuur op 28 oktober 1949 lag tussen 0,3 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
14 juni » De naam Zuid-Vietnam wordt vervangen door de staat Vietnam, maar het land blijft een Frankrijk protectoraat.
11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.
Dag van overlijden 22 februari 2013
De temperatuur op 22 februari 2013 lag tussen -4,0 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
30 januari » Een van de rijkste mensen van Zuid-Afrika, Patrice Motsepe, kondigt aan dat hij de helft van zijn rijkdom weg gaat geven om het leven van de armen te verbeteren.
7 februari » Na de moord op oppositieleider Chokri Belaïd kondigt de Tunesische premier Hamadi Jebali het aftreden van zijn regering aan. Tot aan de verkiezingen van juni zal een regering van technocraten het land leiden.
17 mei » De Colombiaanse spits Carlos Bacca van Club Brugge ontvangt de trofee voor Profvoetballer van het Jaar.
26 juni » De Amerikaanse president Barack Obama en zijn familie komen aan in Senegal voor hun achtdaagse trip door Afrika.
3 augustus » Achilles '29 debuteert als eerste amateurvoetbalclub in het betaald voetbal in de wedstrijd tegen FC Emmen. De wedstrijd eindigt in 2-2.
25 december » Rusland leent buurland en bondgenoot Wit-Rusland in 2014 een bedrag van 1,5 miljard euro, zo maakt de Russische president Vladimir Poetin bekend na overleg met zijn Wit-Russische collega Aleksandr Loekasjenko.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I7527.php : benaderd 11 januari 2026), "Adriana "Ati" Minderman (1918-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.