Stamboom Klavers » Arendje Johanna "Annie" Luchtmeijer (1945-2010)

Persoonlijke gegevens Arendje Johanna "Annie" Luchtmeijer 


Gezin van Arendje Johanna "Annie" Luchtmeijer

(1) Zij is getrouwd met Jan Schonewille.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1967 te Enschede, Overijssel, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij had een relatie met (Niet openbaar).

De relatie startte na 1987.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arendje Johanna "Annie" Luchtmeijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arendje Johanna Luchtmeijer

Arendje Johanna Luchtmeijer
1945-2010

(1) 1967
(2) > 1987
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1945 lag tussen 4,5 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Een bombardement door de geallieerden verwoest de Duitse stad Dresden.
    • 21 maart » Hannie Schaft wordt bij een controle op de rijksstraatweg gearresteerd terwijl ze verzetskrantjes naar IJmuiden brengt.
    • 23 mei » De prominente NSDAP-er Julius Streicher wordt, ondanks zijn vermomming als kunstenaar, herkend en gearresteerd.
    • 11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
    • 26 juni » Het Handvest van de Verenigde Naties wordt ondertekend in San Francisco.
    • 27 november » België wordt lid van de Verenigde Naties.
  • De temperatuur op 31 mei 1967 lag tussen 10,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 8 april » Benoeming van Jean Hengen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 13 mei » Eendaags bezoek van Paus Paulus VI aan Fatima in Portugal voor de viering van de vijftigste verjaardag van de verschijning van Maria.
    • 28 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fylkir Reykjavík.
    • 30 mei » Egypte en Jordanië tekenen een tweezijdig defensieverdrag.
    • 10 juni » Kroonprinses Margrethe II van Denemarken trouwt met Henri de Laborde de Monpezat.
    • 4 oktober » Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah wordt sultan van Brunei
  • De temperatuur op 7 november 2010 lag tussen 0,8 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 14 april » Als gevolg van een Duinbrand tussen Schoorl en Bergen aan Zee wordt Bergen aan Zee geëvacueerd.
    • 4 juli » België, Frankrijk, Oostenrijk en de drie Baltische republieken bieden Roemenië hulp aan vanwege grote overstromingen die het land teisteren.
    • 21 juli » Een half jaar na de zware aardbeving in Haïti schrapt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) alle schulden van het land.
    • 1 augustus » De Nederlandse soldaten van de operatie Task Force Uruzgan beginnen met hun terugtrekking uit de Afghaanse provincie Uruzgan.
    • 14 augustus » Openingsceremonie van de Olympische Jeugdzomerspelen 2010.
    • 21 oktober » Voetbalclub Vitesse ontslaat hoofdcoach Theo Bos wegens tegenvallende resultaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Luchtmeijer


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I7072.php : benaderd 11 januari 2026), "Arendje Johanna "Annie" Luchtmeijer (1945-2010)".