Stamboom Klavers » Geert Benjamins (1913-1998)

Persoonlijke gegevens Geert Benjamins 


Gezin van Geert Benjamins

Hij is getrouwd met Maria Smit.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1935 te Dalen, Drenthe, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Fijgje Benjamins  1937-2004 
  3. Lambertus Benjamins  1939-1999
  4. Jan Benjamins  1941-2023
  5. Marinus Benjamins  1945-2002
  6. Geert Benjamins  1948-2013 
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Benjamins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Benjamins

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Benjamins


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Aj Benjamins -

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1913 lag tussen 2,7 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 23 september 1935 lag tussen 8,4 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
  • De temperatuur op 5 oktober 1998 lag tussen 6,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Karla Faye Tucker is de eerste vrouw sinds 135 jaar op wie in Texas de doodstraf wordt toegepast.
    • 30 mei » Bij een aardbeving in Afghanistan komen circa vijfduizend mensen om.
    • 14 juli » Hardloper Hicham El Guerrouj verbetert in Rome het wereldrecord op de 1500 meter en zet het op 3.26,00.
    • 4 september » Google LLC wordt opgericht.
    • 10 september » De Amerikaanse staatsaanklager Kenneth Starr presenteert het rapport over president Clinton en de Monica Lewinsky-affaire.
    • 16 december » In het kader van Operatie Desert Fox bombarderen Amerikaanse en Britse troepen doelen in Irak.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Massimo Pallottino, Italiaans archeoloog († 1995)
  • 1912 » Teodoro Agoncillo, Filipijns historicus († 1985)
  • 1914 » Hedy Lamarr, Oostenrijks-Amerikaans actrice en uitvindster († 2000)
  • 1914 » Thomas Berry, Amerikaans theoloog en cultuurhistoricus († 2009)
  • 1915 » Hanka Bielicka, Pools zangeres en actrice († 2007)
  • 1915 » Johan Mittertreiner, Nederlands balletdanser († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Benjamins


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I69296.php : benaderd 9 januari 2026), "Geert Benjamins (1913-1998)".