Stamboom Klavers » Cornelia Martens (1915-1994)

Persoonlijke gegevens Cornelia Martens 


Gezin van Cornelia Martens

Zij is getrouwd met Jan Otto Benjamins.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1936 te Hoogeveen, Drenthe, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Hermanna Benjamins  1950-1950

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Martens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Martens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Martens

Jan Martens
1845-1906
Annigje Boer
1849-1930
Harmke Boertje
1883-± 1971

Cornelia Martens
1915-1994

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 november 1915 lag tussen -9,4 °C en -3,1 °C en was gemiddeld -6,3 °C. Er was 2,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
  • De temperatuur op 14 november 1936 lag tussen 2,7 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 19 maart 1994 lag tussen 1,7 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 5,9 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De regering van Georgië en de separatisten in de regio Abchazië stemmen na drie dagen van besprekingen in met de plaatsing van een deels Russische VN-macht tussen hun legers in.
    • 12 februari » Bisschopswijding van Ad van Luyn, bisschop van Rotterdam
    • 22 februari » De regering van de West-Afrikaanse staat Togo betwist de geldigheid van de uitslag van de twee dagen eerder gehouden tweede ronde van de parlementsverkiezingen in vier districten.
    • 27 mei » Het RPF-rebellenleger is bereid met het regeringsleger te praten over een door de Verenigde Naties opgesteld plan om het bloedbad in Rwanda te beëindigen.
    • 27 mei » In Princeton wordt de recordtemperatuur van 5,10 *10°C bereikt.
    • 6 september » Opening van het Estadio Wanda Metropolitano in de Spaanse hoofdstad Madrid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Martens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Martens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Martens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Martens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I69293.php : benaderd 15 februari 2026), "Cornelia Martens (1915-1994)".