Stamboom Klavers » Bonne Visser (1909-1974)

Persoonlijke gegevens Bonne Visser 


Gezin van Bonne Visser

Hij is getrouwd met Geertje Koops.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1930 te Emmen, Drenthe, hij was toen 20 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jenne Visser  1930-1992 
  2. Jan Visser  1932-1996 
  3. (Niet openbaar)


Notities over Bonne Visser

Beroep: 1930 (veen)arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bonne Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bonne Visser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bonne Visser

Bonne Visser
1859-1902
Geeske Holman
1856-1900
Jenne Visser
1887-1918

Bonne Visser
1909-1974

1930

Geertje Koops
1909-2003

Jenne Visser
1930-1992
Jan Visser
1932-1996

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 86

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1909 lag tussen 11,3 °C en 26,8 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 5 april 1930 lag tussen 2,9 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
  • De temperatuur op 28 oktober 1974 lag tussen 4,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 22,0 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 25 april » In Portugal maakt de Anjerrevolutie een eind aan vijftig jaar dictatuur.
    • 6 mei » Aftreden van Willy Brandt als bondskanselier van West-Duitsland.
    • 16 mei » Helmut Schmidt wordt gekozen tot bondskanselier van West-Duitsland.
    • 26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
    • 21 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk.
    • 29 juli » De Amerikaan Jimmy Connors lost de Australiër John Newcombe na acht weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1956 » Tom Schreurs (59), Nederlands bokser en sportjournalist
  • 1963 » Mart Saar (81), Estisch componist
  • 1971 » Jesus Villamor (56), Filipijns gevechtspiloot en oorlogsheld
  • 1977 » Theo Eerdmans (55), Nederlands quizmaster, journalist en auteur
  • 1986 » John Braine (64), Engels schrijver
  • 1986 » Marga Klompé (74), Nederlands politica, eerste vrouwelijke minister

Over de familienaam Visser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visser (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I64813.php : benaderd 18 februari 2026), "Bonne Visser (1909-1974)".