Stamboom Klavers » Klaartje van der Scheer (1870-1965)

Persoonlijke gegevens Klaartje van der Scheer 


Gezin van Klaartje van der Scheer

(1) Zij is getrouwd met Jan Ruiter.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1895 te Zuidlaren, Drenthe, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Albert Koops.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1898 te Onstwedde, Groningen, zij was toen 28 jaar oud.Bron 4

Zij verhuizen 4-12-1905 van Odoorn naar Emmer-Erfscheidenveen; 25-1-1907 naar Odoorn; zij woonden 27-2-1915 weer te Emmer-Erfscheidenveen.

Kind(eren):

  1. Hendrik Koops  1897-???? 
  2. Harm Koops  1899-1989 
  3. Trientje Koops  1902-1975 
  4. Hillechien Koops  1908- 
  5. Aaltje Koops  1911-< 1999 


Notities over Klaartje van der Scheer

Beroep: 1897 dienstmeid.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaartje van der Scheer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaartje van der Scheer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaartje van der Scheer

Klaartje van der Scheer
1870-1965

(1) 1895

Jan Ruiter
1875-1895

(2) 1898

Albert Koops
1852-1930

Hendrik Koops
1897-????
Harm Koops
1899-1989
Aaltje Koops
1911-< 1999

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 84 (wettiging 1 kind)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1870 lag rond de 14,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 1 oktober 1898 lag rond de 12,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Scheer


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I64580.php : benaderd 1 januari 2026), "Klaartje van der Scheer (1870-1965)".