Stamboom Klavers » Anna Christina Wolters (1909-)

Persoonlijke gegevens Anna Christina Wolters 


Gezin van Anna Christina Wolters

Zij is getrouwd met Geert Veldhuis.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1927 te Emmen, Drenthe, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2

Zij verhuizen juli 1928 van De Maten naar Roswinkel; juli 11932 naar Emmer-Erfscheidenveen.

Kind(eren):

  1. Geertruida Veldhuis  1927-2025 
  2. Roelf Veldhuis  1929-2017 
  3. Lammigje Veldhuis  1930-2015 
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Anna Christina Wolters

Beroep: 1927 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Christina Wolters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Christina Wolters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Christina Wolters

Jan Wolters
1850-1907
Lijna Arends
1850-1927
Jan Scheve
1853-1945

Anna Christina Wolters
1909-????

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 34
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 130

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 januari 1909 lag tussen -0,8 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
  • De temperatuur op 21 mei 1927 lag tussen 8,8 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wolters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I63382.php : benaderd 3 januari 2026), "Anna Christina Wolters (1909-)".