Stamboom Klavers » Anna Engelina Margaretha Kuiper (1896-1990)

Persoonlijke gegevens Anna Engelina Margaretha Kuiper 


Gezin van Anna Engelina Margaretha Kuiper

Zij is getrouwd met Willem Bulle.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1920 te Emmen, Drenthe, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 21-11-1924 van Emmer-Compascuum naar Meezenbroek, Heerlen.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Bertus Bulle  1922-1961
  3. Catharina Bulle  1923-1998 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Engelina Margaretha Kuiper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Engelina Margaretha Kuiper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Engelina Margaretha Kuiper

Lute Kuiper
1834-1883
Bertus Kuiper
1863-1937

Anna Engelina Margaretha Kuiper
1896-1990

1920

Willem Bulle
1895-1958

Bertus Bulle
1922-1961

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 687
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 315

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 december 1896 lag rond de 1,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
  • De temperatuur op 13 juli 1920 lag tussen 14,1 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
  • De temperatuur op 28 mei 1990 lag tussen 5,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Na internationale druk legaliseert de Zuid-Afrikaanse president Frederik Willem de Klerk het ANC.
    • 4 maart » De hervormingsgezinde kandidaten halen de beste resultaten bij verkiezingen in de Sovjetrepublieken Rusland, Wit-Rusland en Oekraïne.
    • 9 maart » In Groot-Brittannië wordt hevig geprotesteerd tegen een nieuwe belasting: de zogenaamde "poll tax".
    • 1 juni » Nabij Tbilisi (Georgië) vallen twee cabines van een kabelbaan naar beneden nadat een kabel is gebroken: vijftien doden.
    • 7 juli » De Amerikaanse tennisster Martina Navrátilová sleept haar negende overwinning binnen op Wimbledon in het enkelspel: een absoluut record. Ze wint de finale van haar landgenote Zina Garrison met 6-4 en 6-1.
    • 28 september » De negende editie van de Grote Winkler Prins Encyclopedie wordt voorgesteld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1981 » Stefan Wyszyński (79), Pools kardinaal-aartsbisschop van Gniezno en Warschau
  • 1987 » Rudie van Lier (72), Surinaams wetenschapper en schrijver
  • 1990 » Wim Effern (83), Nederlands atleet
  • 1993 » Duncan Browne (47), Engels singer-songwriter
  • 1996 » Buck (13), Amerikaans tv-hond
  • 1998 » Phil Hartman (49), Amerikaans acteur, stemacteur, scenarioschrijver, komiek en grafisch ontwerper

Over de familienaam Kuiper

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuiper.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuiper.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuiper (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I62832.php : benaderd 1 januari 2026), "Anna Engelina Margaretha Kuiper (1896-1990)".