De temperatuur op 13 oktober 1948 lag tussen 7,4 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
1 januari » In Italië treedt de democratische republikeinse grondwet in werking.
17 januari » Op het Britse schip Renville wordt een wapenstilstandsovereenkomst gesloten tussen Nederland en Indonesië.
11 maart » De Duitse voetbalclub Eintracht Trier ontstaat na een fusie tussen SV Westmark 05 en SV Eintracht 06.
5 mei » Pax Christi Nederland wordt in Utrecht opgericht.
4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
19 december » Begin van de tweede Nederlandse politionele actie in Indonesië.
Trouwdag 12 september 1975
De temperatuur op 12 september 1975 lag tussen 9,8 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 10,4 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (26%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
17 februari » De abonnees van het Dagblad van het Oosten moeten het doen zonder krant, omdat de redactie van de krant staakt; zij wil niet opgaan in de redactie van het dagblad Tubantia.
24 maart » Het al maanden smeulende verzet tegen de metrobouw in de Amsterdamse Nieuwmarktbuurt komt tot een grimmige uitbarsting.
20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
24 april » De Rote Armee Fraktion bezet de West-Duitse ambassade in Stockholm
25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
22 november » Koning Juan Carlos wordt staatshoofd van Spanje.
Dag van overlijden 22 januari 2013
De temperatuur op 22 januari 2013 lag tussen -8,4 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -4,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
23 januari » Voetballer Dieumerci Mbokani van RSC Anderlecht neemt in het Casino-Kursaal in Oostende de Belgische Gouden Schoen 2012 in ontvangst.
27 januari » De Serviër Novak Đoković wint zijn derde Australian Open op rij. Hij verslaat in de finale de Brit Andy Murray in vier sets: 6-7, 7-6, 6-3 en 6-2.
30 januari » De Europese Commissie maant Roemenië om meer vaart te maken bij de hervormingen van het juridisch systeem en de rechtsstaat.
10 mei » De grootste platinaproducent ter wereld, Anglo American Platinum (Amplats), is van plan zesduizend banen te schrappen bij zijn mijnen in Zuid-Afrika.
13 juni » Debuut van bekende K-pop groep BTS (band).
4 juli » Zeker zes Amerikaanse vliegmaatschappijen annuleren meer dan veertig vluchten van en naar Mexico-Stad en Toluca wegens de actief geworden Mexicaanse vulkaan Popocatépetl.
Dag van begraven 28 januari 2013
De temperatuur op 28 januari 2013 lag tussen 2,7 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
15 januari » Bij een dubbele aanslag op de universiteit van Aleppo (Syrië) vallen 82 doden en meer dan 160 gewonden.
26 januari » De Wit-Russische Viktoryja Azarenka wint voor de tweede maal op rij de Australian Open bij de vrouwen.
26 januari » Schaatsster Thijsje Oenema scherpt in Salt Lake City het Nederlands record op de 500 meter (37,54 seconden) aan tot 37,38.
28 januari » Franse en Malinese troepen heroveren de historische stad Timboektoe op de islamitische beweging Ansar Dine.
2 februari » De Assemblée nationale, het Franse parlement, keurt het wetsontwerp goed dat het homohuwelijk mogelijk maakt.
2 februari » De Belgische veldrijder Sven Nys wordt in het Amerikaanse Louisville voor de tweede maal wereldkampioen. Bij de vrouwen wordt de Nederlandse Marianne Vos voor de zesde maal wereldkampioene.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I60123.php : benaderd 24 februari 2026), "Trijntje "Trijnie" Sluman (1948-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.