Stamboom Klavers » Ally Hendrik "Ally" Moorlag (1939-2020)

Persoonlijke gegevens Ally Hendrik "Ally" Moorlag 


Gezin van Ally Hendrik "Ally" Moorlag

Hij is getrouwd met Roelofje Brongers.

Zij zijn getrouwd.Bron 1

Voor de kinderen zie de advertentie op www.online-familieberichten.nl

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ally Hendrik "Ally" Moorlag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ally Hendrik "Ally" Moorlag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ally Hendrik Moorlag

Douwe Moorlag
± 1856-1934
Aaltje Topper
1861-????

Ally Hendrik Moorlag
1939-2020


Roelofje Brongers
± 1940-2018


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - advertentie overlijden 6-6-2020 van Ally Hendrik Moorlag

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1939 lag tussen 1,6 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
    • 29 september » Polen wordt verdeeld tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie.
    • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moorlag

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moorlag.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moorlag.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moorlag (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I58353.php : benaderd 26 februari 2026), "Ally Hendrik "Ally" Moorlag (1939-2020)".