Stamboom Klavers » Nicolaas "Nico" Klavers (1911-2010)

Persoonlijke gegevens Nicolaas "Nico" Klavers 


Gezin van Nicolaas "Nico" Klavers

Hij is getrouwd met Anna Clasina van Kuijk.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1940, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas "Nico" Klavers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas "Nico" Klavers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1911 lag tussen 1,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 17 oktober 1940 lag tussen 10,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De vliegers Noomen en De Vries halen in hun Fokker G.I-jachtkruiser een Whitley-bommenwerper van de Britse RAF neer die het Nederlandse luchtruim schendt.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
    • 20 mei » Demonstratie door Igor Sikorsky van zijn eerste helikopter.
    • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
    • 28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
    • 7 november » De Tacoma Narrows Bridge ("Galloping Gertie") stort in door hevige resonantie opgewekt door de wind.
  • De temperatuur op 15 februari 2010 lag tussen -5,3 °C en -1,0 °C en was gemiddeld -3,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (31%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Belgische politicus Herman Van Rompuy begint aan zijn ambtstermijn als eerste permanente voorzitter van de Europese Raad.
    • 25 januari » Vice-president Ramón Carrizalez van Venezuela legt zijn taken om "persoonlijke redenen" neer.
    • 2 mei » FC Twente wordt voor de eerste keer in de geschiedenis kampioen van de Nederlandse Eredivisie door met 0-2 te winnen bij NAC Breda.
    • 2 juli » In Epcot wordt de attractie Captain EO heropend.
    • 14 oktober » Installatie van het kabinet-Rutte I in Nederland.
    • 12 december » De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt bekend dat op kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs vele kinderen het slachtoffer zijn geworden van seksueel misbruik.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klavers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klavers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klavers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klavers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I5606.php : benaderd 15 februari 2026), "Nicolaas "Nico" Klavers (1911-2010)".