Stamboom Klavers » Marie Klavers (1929-1989)

Persoonlijke gegevens Marie Klavers 

  • Zij is geboren op 26 augustus 1929 in Rotterdam, Zuid-Holland.Bron 1
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 1,5625.
  • Zij is overleden op 2 mei 1989 in Rotterdam, Zuid-Holland, zij was toen 59 jaar oud.
    Tekst rouwadvertentie (mijn dossiernr KG-17a):
    "want Ik ben niet alleen, maar Ik en die Mij gezonden heeft." Joh. 8 : 16
    Na een moedige strijd is rustig van ons weggegleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante MARIE STEEN-KLAVERS in de leeftijd van 59 jaar
    P.J. Steen . . . Wim en Maria . . . Barbara . . . Eva . . . Pieter . . . Lenie en Willem . . . Michel . . . Jeroen . . . en verdere familie
    2 mei 1989 Heymansstraat 23 / 3076 CD Rotterdam . . . . . . . . . . GEEN BLOEMEN
    Gelegenheid tot condoleren woensdag en donderdag van 19.00-21.00 uur aan het woonhuis.
    De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 5 mei in het crematorium "Essenhof", Nassauweg 200 te Dordrecht, na aankomst circa 15.50 uur.
  • Zij is gecremeerd op 5 mei 1989 in Dordrecht, Zuid-Holland.
  • Een kind van Jurrien Klavers en Lena Kouijzer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 februari 2010.

Gezin van Marie Klavers

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Steen.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1951 te Rotterdam, Zuid-Holland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Marie Klavers

Beroep: 1941 verkoopster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Klavers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Klavers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Klavers

Cornelia Kind
1864-1936
Lena Kouijzer
1889-1970

Marie Klavers
1929-1989

1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - gezinskaart (mijn dossiernummer KG 235)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 augustus 1929 lag tussen 5,3 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 8 augustus 1951 lag tussen 12,8 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Verheffing van de Apostolische prefectuur Banka en Billiton in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Pangkal-Pinang.
    • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
    • 2 juni » Encycliek Evangelii Praecones van Paus Pius XII over het bevorderen van het katholieke missiewerk.
    • 23 juni » De staat Washington in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Seattle, het Bisdom Spokane en het nieuwe Bisdom Yakima
    • 15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
    • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
  • De temperatuur op 2 mei 1989 lag tussen 6,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Zwemmer Giorgio Lamberti verbetert in Bonn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) tot 1.43,64.
    • 1 maart » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Delfín Sporting Club.
    • 27 mei » Patrick Haemers, de man achter de ontvoering van Paul Vanden Boeynants, wordt aangehouden in Rio de Janeiro.
    • 27 augustus » UNITA-leider Jonas Savimbi maakt na besprekingen in Pretoria met Zuid-Afrika's waarnemend president F.W. de Klerk bekend dat zijn guerrillastrijders het staakt-het-vuren in Angola weer voor een maand zullen respecteren.
    • 8 november » Bij een hevige slag tussen Marokkaanse troepen en strijders van de guerrillabeweging Polisario komen meer dan honderd mensen om het leven in het gebied Amgala in de Westelijke Sahara.
    • 17 december » In de 78ste Davis Cup verslaat Duitsland Zweden met 3 tegen 2.
  • De temperatuur op 5 mei 1989 lag tussen 9,6 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 7 januari » De Colombiaanse regering en de guerrillabeweging M-19 beginnen geheime onderhandelingen.
    • 1 mei » Waarnemend president-generaal Andrés Rodriguez wint als kandidaat van de Colorado-partij de presidentsverkiezingen in Paraguay met zo'n 74 procent van de stemmen.
    • 18 juni » In Berlijn eindigt de Nederlandse hockeyploeg als tweede bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 17 juli » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Splash Mountain geopend.
    • 10 november » Petar Mladenov leidt in Bulgarije een paleiscoup tegen de secretaris van het centraal comité van de BKP, Todor Zjivkov, die nog dezelfde dag aftreedt.
    • 17 november » In Tsjecho-Slowakije begint de Fluwelen Revolutie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klavers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klavers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klavers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klavers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I5593.php : benaderd 15 februari 2026), "Marie Klavers (1929-1989)".