Stamboom Klavers » Geert Reints (± 1879-????)

Persoonlijke gegevens Geert Reints 


Gezin van Geert Reints

Hij is getrouwd met Zwaantje Wesseling.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1910 te Vlagtwedde, Groningen.Bron 1


Kind(eren):

  1. Gerritdine Reints  1920-1951 
  2. Antje Reints  1921-2016


Notities over Geert Reints

Beroep: 1940 wagenmaker; 1921 landbouwer; 1946-1947 groenteboer, -venter.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Reints?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Reints

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Reints

Willem Reints
± 1839-????
Antje Alting
± 1840-????

Geert Reints
± 1879-????

1910

Zwaantje Wesseling
± 1888-????

Antje Reints
1921-2016

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1910 lag tussen 3,2 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.

Over de familienaam Reints

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reints.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reints.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reints (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I554025.php : benaderd 18 januari 2026), "Geert Reints (± 1879-????)".