Stamboom Klavers » Hindrik Hol (± 1874-????)

Persoonlijke gegevens Hindrik Hol 

  • Hij is geboren rond 1874 in Onstwedde, Groningen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 december 2025.

Gezin van Hindrik Hol

Hij is getrouwd met Wiepke van Klinken.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1916 te Borger, Drenthe.Bron 1

Wettiging 1 kind.

Kind(eren):

  1. Johannes Hol  ± 1901-1951


Notities over Hindrik Hol

Beroep: 1916-1925 (fabriek)arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hindrik Hol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hindrik Hol

Hindrik Hol
± 1874-????

1916
Johannes Hol
± 1901-1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 34

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1916 lag tussen 10,5 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 11,5 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.

Over de familienaam Hol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I551338.php : benaderd 26 januari 2026), "Hindrik Hol (± 1874-????)".