Stamboom Klavers » Jeltje Koopal (± 1890-????)

Persoonlijke gegevens Jeltje Koopal 

  • Zij is geboren rond 1890 in Leeuwarden, Friesland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2025.

Gezin van Jeltje Koopal

Zij is getrouwd met Hendrik Tingen.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1910 te Heerde, Gelderland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jitsina Derkina Tingen  1916-2001 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeltje Koopal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeltje Koopal

Jeltje Koopal
± 1890-????

1910

Hendrik Tingen
± 1884-1959


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1910 lag tussen -2,3 °C en 3,2 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.

Over de familienaam Koopal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koopal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koopal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koopal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I544169.php : benaderd 25 januari 2026), "Jeltje Koopal (± 1890-????)".