Stamboom Klavers » Bontje Knol (± 1922-< 2020)

Persoonlijke gegevens Bontje Knol 

  • Zij is geboren rond 1922 in Borger, Drenthe.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0488.
  • Zij is overleden voor 2020.
  • Een kind van Klaas Knol en Jantje Schippers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 oktober 2025.

Gezin van Bontje Knol

Zij is getrouwd met Menno Hensums.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1942 te Sleen, Drenthe.Bron 1


Notities over Bontje Knol

Beroep: 1942 diensrbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bontje Knol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bontje Knol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bontje Knol

Hendrik Knol
1846-1928
Klaas Knol
1881-1936
Jantje Schippers
± 1881-< 1942

Bontje Knol
± 1922-< 2020

1942

Menno Hensums
1919-< 2018


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1942 lag tussen -3,7 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 3,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
    • 27 februari » De Slag in de Javazee vond plaats waarbij de schout-bij-nacht Karel Doorman op 28 februari 1942 om het leven kwam.
    • 8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
    • 7 augustus » De Amerikanen landen op Guadalcanal wat de Slag om Guadalcanal inluidt.
    • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.

Over de familienaam Knol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I543779.php : benaderd 11 januari 2026), "Bontje Knol (± 1922-< 2020)".