Stamboom Klavers » Jacobus Kers (1916-< 2015)

Persoonlijke gegevens Jacobus Kers 


Gezin van Jacobus Kers

Hij is getrouwd met Lina Middeljans.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1939 te Apeldoorn, Gelderland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Notities over Jacobus Kers

Beroep: 1939 metselaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Kers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 413
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 104

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 mei 1916 lag tussen 11,2 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 10,4 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Dominique Rolin, Belgisch schrijfster († 2012)
  • 1914 » Max Kohnstamm, Nederlands historicus en diplomaat († 2010)
  • 1914 » Herman Blount, Amerikaans jazzmuzikant († 1993)
  • 1914 » Vance Packard, Amerikaans auteur, journalist en socioloog († 1996)
  • 1915 » Joe Barzda, Amerikaans autocoureur († 1993)
  • 1915 » Raymond Leblanc, Belgisch uitgever († 2008)

Over de familienaam Kers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I543655.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacobus Kers (1916-< 2015)".