De temperatuur op 5 mei 1930 lag tussen 2,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
Trouwdag 13 juli 1954
De temperatuur op 13 juli 1954 lag tussen 9,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
1 maart » De Verenigde Staten brengen de waterstofbom Castle Bravo tot ontploffing tijdens een kernproef.
12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
27 juni » In Obninsk, Rusland, wordt de eerste energieproducerende kerncentrale opgestart.
18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.
Dag van overlijden 13 augustus 1986
De temperatuur op 13 augustus 1986 lag tussen 10,1 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I542713.php : benaderd 17 januari 2026), "Anna Wubbina "Annie" Krops (1930-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.