Stamboom Klavers » NN Jonker (1906)

Persoonlijke gegevens NN Jonker

  • Hij/zij is geboren (stillborn) op 5 november 1906 (doodgeboren) in Deurne-Liessel, Noord-Brabant, Nederland.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0040.
  • Een kind van Geert Jonker en Christina Ensink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2019.

Gezin van NN Jonker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot NN Jonker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk NN Jonker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van NN Jonker

Koop Jonker
1841-1913
Niesje Bols
1844-1935
Geert Jonker
1870-1938

Doodgeboren kind NN Jonker
1906


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1906 lag tussen 7,2 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jonker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jonker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jonker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jonker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I54100.php : benaderd 9 januari 2026), "NN Jonker (1906)".