Stamboom Klavers » Harm Rosing (1920-< 2019)

Persoonlijke gegevens Harm Rosing 


Gezin van Harm Rosing

Hij is getrouwd met Geertje Huiting.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1945 te Gieten, Drenthe, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Notities over Harm Rosing

Beroep: 1945 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Rosing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Rosing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Rosing

Harm Rosing
1857-1935
Harmtje Pomp
1859-1942
Berend Braam
1848-1929

Harm Rosing
1920-< 2019

1945

Geertje Huiting
± 1922-< 2020


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1920 lag tussen 2,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 5,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
  • De temperatuur op 10 augustus 1945 lag tussen 15,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 17,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Syrië en Egypte verklaren de oorlog aan Duitsland.
    • 9 maart » De Japanners bezetten Vietnam.
    • 10 maart » Een Amerikaans bombardement op Tokio en de daardoor veroorzaakte branden eisen 83.793 doden en een onbekend aantal gewonden en vermisten.
    • 15 juli » Leopold III, koning der Belgen, wil een volksraadpleging alvorens af te treden (Koningskwestie).
    • 15 augustus » Ontstaan van de Republiek Korea na de capitulatie van Japan in de Tweede Wereldoorlog.
    • 31 augustus » Nationale viering van de Bevrijding, tegelijk met Koninginnedag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rosing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rosing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rosing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rosing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I537343.php : benaderd 9 januari 2026), "Harm Rosing (1920-< 2019)".