Stamboom Klavers » Brand Sok (1894-1949)

Persoonlijke gegevens Brand Sok 


Gezin van Brand Sok

Hij is getrouwd met Anna Jonker.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1919 te Deurne-Liessel, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 5-4-1927 van Dalerveld, Dalen naar Hardenberg.

Kind(eren):

  1. Hillechina Sok  1920-1995 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Brand Sok

Beroep: 1927 opzichter in de veenderijen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Brand Sok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Brand Sok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Brand Sok

Jan Sok
± 1869-± 1942
Hilligje van Dam
± 1873-± 1950

Brand Sok
1894-1949

1919

Anna Jonker
1896-1949


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Genlias - aktenummer 48
  3. - Genlias - aktenummer 37

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1894 lag rond de 15,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 11 juni 1919 lag tussen 9,1 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
  • De temperatuur op 5 juli 1949 lag tussen 10,8 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
    • 8 augustus » Bhutan wordt onafhankelijk.
    • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
    • 15 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Atlético Bucaramanga.
    • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1890 » André Devaere, Belgisch pianist en componist († 1914)
  • 1890 » Man Ray, Amerikaans fotograaf en artiest († 1976)
  • 1895 » Heinrich Will, Duits kunstschilder († 1943)
  • 1896 » Kenji Miyazawa, Japans schrijver en dichter († 1933)
  • 1897 » Ad van Emmenes, Nederlands sportjournalist († 1989)
  • 1898 » Enny Mols-de Leeuwe, Nederlands actrice († 1982)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I53509.php : benaderd 11 januari 2026), "Brand Sok (1894-1949)".