Stamboom Klavers » Freka Stuit (± 1945-1976)

Persoonlijke gegevens Freka Stuit 


Gezin van Freka Stuit

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwdBron 2

In 1976 (wonende te Hoogezand) hebben zij 3 kinderen: Hendrik-Jan, Nienke en Janneke.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Freka Stuit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Freka Stuit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Freka Stuit

Hindrik Stuit
± 1871-????
Jan Stelwagen
± 1878-????
Berend Stuit
1903-1976
Trijntje Stelwagen
1908-± 1985

Freka Stuit
± 1945-1976


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 september 1976 lag tussen 8,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (42%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De eerste aflevering van Sesamstraat wordt uitgezonden.
    • 23 april » Black and Blue, elpee van The Rolling Stones, komt uit in Europa. Het is het eerste album waarop gitarist Ron Wood meespeelt als opvolger van Mick Taylor.
    • 4 mei » De Treinramp bij Schiedam in Schiedam kost aan 24 mensen het leven.
    • 21 juli » De Britse ambassadeur in Dublin, Christopher Ewart-Biggs, wordt vermoord door de IRA.
    • 21 augustus » De Lange Jan, de 135 meter lange schoorsteen van de voormalige mijn Oranje Nassau I in Heerlen, wordt opgeblazen. De schoorsteen valt verkeerd en beschadigt een leegstaand kantoorgebouw.
    • 11 oktober » Laatste gemeenteraadsverkiezingen voor de herschikking van gemeenten in België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stuit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stuit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stuit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stuit (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I534596.php : benaderd 4 januari 2026), "Freka Stuit (± 1945-1976)".