Stamboom Klavers » Roelfina Hulsebos (± 1894-1932)

Persoonlijke gegevens Roelfina Hulsebos 


Gezin van Roelfina Hulsebos

Zij is getrouwd met Jan Kwebeman.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1921 te Hoogezand, Groningen.Bron 2


Kind(eren):



Notities over Roelfina Hulsebos

Beroep: 1932 schoolschoonmaakster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelfina Hulsebos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelfina Hulsebos

Roelfina Hulsebos
± 1894-1932

1921

Jan Kwebeman
± 1888-1953


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 80
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1921 lag tussen 13,8 °C en 27,1 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
  • De temperatuur op 18 augustus 1932 lag tussen 15,9 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hulsebos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hulsebos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hulsebos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hulsebos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I533673.php : benaderd 27 februari 2026), "Roelfina Hulsebos (± 1894-1932)".