De temperatuur op 24 oktober 1886 lag rond de 10,4 °C. De winddruk was 31 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
Trouwdag 16 september 1910
De temperatuur op 16 september 1910 lag tussen 10,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
Dag van overlijden 9 augustus 1971
De temperatuur op 9 augustus 1971 lag tussen 10,0 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I530054.php : benaderd 15 januari 2026), "Leendert Johannis Klompé (1886-1971)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.