Stamboom Klavers » Grietienus Ruiter (1948-1949)

Persoonlijke gegevens Grietienus Ruiter 


Gezin van Grietienus Ruiter

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietienus Ruiter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietienus Ruiter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietienus Ruiter

Jan Ruiter
1885-1963
Grietje Kors
1890-1971
Jakob Beuker
1891-????
Jan Ruiter
1915-1975

Grietienus Ruiter
1948-1949


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1949 lag tussen 0,2 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
    • 23 mei » Vestiging van de Bondsrepubliek Duitsland, (inclusief de voormalige geallieerde bezettingszones waaronder West-Berlijn), met als hoofdstad Bonn. De grondwet van West-Duitsland treedt tevens in werking.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 2 juli » Pete Felleman presenteert de eerste hitparade op de Nederlandse radio.
    • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ruiter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ruiter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ruiter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ruiter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I529782.php : benaderd 17 januari 2026), "Grietienus Ruiter (1948-1949)".