Stamboom Klavers » Henderika Haandrikman (± 1881-????)

Persoonlijke gegevens Henderika Haandrikman 


Gezin van Henderika Haandrikman

Zij is getrouwd met Jan Martens.

Zij zijn getrouwd op 2 maart 1912 te Borger, Drenthe.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jacob Martens  ± 1913-
  2. Jans Martens  1915-1988 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderika Haandrikman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderika Haandrikman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderika Haandrikman

Jans Haandrikman
± 1857-< 1912
Grietje Hebels
± 1858-????

Henderika Haandrikman
± 1881-????

1912

Jan Martens
± 1878-< 1939

Jacob Martens
± 1913-????
Jans Martens
1915-1988

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 4

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1912 lag tussen 8,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.

Over de familienaam Haandrikman


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I525879.php : benaderd 7 januari 2026), "Henderika Haandrikman (± 1881-????)".