Stamboom Klavers » Antje Ploegh (± 1898-????)

Persoonlijke gegevens Antje Ploegh 

  • Zij is geboren rond 1898 in De-Wilp, Marum, Groningen, Nederland.
  • Een kind van Goitze Ploegh en Bontje Rosema
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2025.

Gezin van Antje Ploegh

Zij is getrouwd met Willem Nonkes.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1918 te Marum, Groningen.Bron 1


Kind(eren):

  1. Geertje Nonkes  1923-< 2022

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Ploegh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Ploegh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Ploegh

Roelf Rozema
1839-1927
Goitze Ploegh
± 1868-????
Bontje Rosema
1870-1942

Antje Ploegh
± 1898-????

1918

Willem Nonkes
± 1891-????

Geertje Nonkes
1923-< 2022

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Meindert's Treunion (via Geneanet)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1918 lag tussen 9,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.

Over de familienaam Ploegh

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ploegh.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ploegh.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ploegh (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I522421.php : benaderd 25 januari 2026), "Antje Ploegh (± 1898-????)".