Stamboom Klavers » Aaltje Keijser (± 1628-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Keijser 


Gezin van Aaltje Keijser

Zij is getrouwd met Willem Tobias.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1651 te Zwolle, Overijssel.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Tobias  ± 1656-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Keijser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Keijser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Keijser

Swaantje Snoeck
± 1599-± 1630

Aaltje Keijser
± 1628-????

1651
Jan Tobias
± 1656-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Jos van Kooten (via Geneanet)

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.

Over de familienaam Keijser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijser (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I521613.php : benaderd 9 januari 2026), "Aaltje Keijser (± 1628-????)".