Stamboom Klavers » Albert Heidemans (1917-1980)

Persoonlijke gegevens Albert Heidemans 


Gezin van Albert Heidemans

Hij is getrouwd met Hillichje Hoving.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1944 te Emmen, Drenthe, hij was toen 27 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Gerrit Heidemans  1944-2020


Notities over Albert Heidemans

Beroep: 1944 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Heidemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Heidemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Heidemans

Jan Heidemans
1863-1931
Albert Timmer
± 1873-< 1916
Luchina Stevens
± 1874-????
Gerrit Heidemans
± 1893-????
Fennegien Timmer
± 1898-????

Albert Heidemans
1917-1980

1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 174

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 februari 1917 lag tussen -1,0 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 16 juni 1944 lag tussen 10,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 6,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
    • 5 juni » Tweede Wereldoorlog: Rome wordt bevrijd door de geallieerde troepen en geallieerde luchttroepen landen 's avonds laat in Normandië om strategische plaatsen te bezetten ter voorbereiding van de eigenlijke invasie in de vroege ochtend van de dag daarna.
    • 24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.
    • 21 oktober » Aken is de eerste grote Duitse stad die in geallieerde handen valt.
    • 30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
    • 16 december » Begin van het Ardennenoffensief. Een V-2-raket treft de Cinema Rex in Antwerpen waarbij 567 mensen omkomen.
  • De temperatuur op 29 juli 1980 lag tussen 17,0 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 22,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (69%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 26 maart » In Parijs speelt het Nederlands voetbalelftal met 0-0 gelijk tegen Frankrijk in de voorbereiding op het EK voetbal 1980. Verdediger Luuk Balkestein van Sparta maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 8 mei » In het Nederlandse stads- en streekvervoer wordt de Nationale Strippenkaart ingevoerd als onderdeel van het nationaal tariefsysteem.
    • 24 mei » Met een worp van 81,66 meter verbetert Sovjet-atleet Sergej Litvinov het wereldrecord kogelslingeren dat zijn collega Joeri Sedych acht dagen eerder op 80,64 meter had gebracht.
    • 29 juli » De Amerikaanse staten Alabama en Mississippi worden afgesplitst van het aartsbisdom New Orleans en gevormd tot een zelfstandige Rooms-katholieke kerkprovincie met het aartsbisdom Mobile en het bisdom Birmingham in Alabama en de bisdommen Biloxi en Jackson in Mississippi.
    • 8 september » In Amsterdam breken krakersrellen uit bij de ontruiming van het pand De Vogelstruys.
    • 26 oktober » Zaligverklaring van de Italianen Luigi Orione (1872-1940), priester, Bartolomeüs Longo (1841-1926), stichter van het Heiligdom van Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans in Pompeï, en Maria Anna Sala (1829-1891), religieuze, in Rome door Paus Johannes Paulus II.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heidemans


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I521389.php : benaderd 13 januari 2026), "Albert Heidemans (1917-1980)".