Stamboom Klavers » Annechien Huiting (1912-)

Persoonlijke gegevens Annechien Huiting 


Gezin van Annechien Huiting

Zij is getrouwd met Jan Oosting.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1942 te Borger, Drenthe, zij was toen 29 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annechien Huiting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annechien Huiting

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annechien Huiting

Kornelius Huiting
± 1879-????
Pietertje Germs
± 1880-????

Annechien Huiting
1912-????

1942

Jan Oosting
1911-1990


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 192
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1912 lag tussen 9,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 30,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
  • De temperatuur op 14 juni 1942 lag tussen 8,4 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 20 januari » De nazi's beslissen op de Wannseeconferentie over de 'Endlösung der Judenfrage' ('oplossing van het Jodenvraagstuk').
    • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
    • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
    • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
    • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Rico Bulthuis, Nederlands schrijver, journalist, poppenspeler, illustrator, fotograaf, ambtenaar en kunstcriticus († 2009)
  • 1911 » Johnny Eck, Amerikaans freakshow performer (onderste deel van zijn torso ontbrak) († 1991)
  • 1911 » Susi Lanner, Amerikaans-Oostenrijks zangeres en actrice († 2006)
  • 1914 » Heidi Kabel, Duits actrice en volkszangeres († 2010)
  • 1914 » Josep Escolà, Spaans voetballer († 1998)
  • 1914 » Kay Walsh, Brits actrice († 2005)

Over de familienaam Huiting

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huiting.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huiting.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huiting (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I516034.php : benaderd 14 maart 2026), "Annechien Huiting (1912-)".