Stamboom Klavers » Wilmine Schut (± 1920-< 2016)

Persoonlijke gegevens Wilmine Schut 


Gezin van Wilmine Schut

Zij is getrouwd met Eilko Levinga.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1942 te Odoorn, Drenthe.Bron 1


Notities over Wilmine Schut

Beroep: 1942 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilmine Schut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilmine Schut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilmine Schut

Willem Schut
± 1879-????
Anna van der Lei
± 1880-????

Wilmine Schut
± 1920-< 2016

1942

Eilko Levinga
1917-< 2016


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1942 lag tussen 2,7 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Hr. Ms. De Ruyter zinkt en Karel Doorman gaat met zijn schip ten onder.
    • 28 februari » Japanse troepen landen op Java, het laatste Nederlandse bolwerk in Oost-Indië.
    • 8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
    • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
    • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
    • 2 december » Een team onder leiding van Enrico Fermi slaagt om de eerste nucleaire kernreactie te veroorzaken die zichzelf in stand kan houden (Manhattanproject).

Over de familienaam Schut

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schut.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schut.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schut (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I515551.php : benaderd 15 januari 2026), "Wilmine Schut (± 1920-< 2016)".