Stamboom Klavers » Heero Bultje (1934-1991)

Persoonlijke gegevens Heero Bultje 


Gezin van Heero Bultje

Hij is getrouwd met Roelofje Bijker.

Zij zijn getrouwd.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heero Bultje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heero Bultje

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Heero Bultje

Heero Bultje
1887-1961
Grietje Smid
1887-1913

Heero Bultje
1934-1991



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.Delpher.nl - overlijden 29-4-1991 van Heero Bultje
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1991 lag tussen 2,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Nederlandse Politieke Partij Radikalen (PPR) gaat op in GroenLinks.
    • 11 mei » In Brussel eindigt titelverdediger Nederland als vierde bij het EK hockey voor vrouwen na een 3-2 nederlaag in de troostfinale tegen de Sovjet-Unie.
    • 23 mei » Het Verdrag van Anholt wordt getekend in Isselburg.
    • 19 juni » Drugsbaron Pablo Escobar, leider van het beruchte Medellin-drugskartel, geeft zich over aan de Colombiaanse autoriteiten. Hij was sinds 1984 voortvluchtig.
    • 30 september » Bij een militaire staatsgreep op Haïti wordt president Jean-Bertrand Aristide afgezet.
    • 16 november » Gastland China wint de openingswedstrijd van het allereerste WK voetbal voor vrouwen door Noorwegen met 4-0 te verslaan in Kanton.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bultje

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bultje.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bultje.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bultje (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I513258.php : benaderd 21 februari 2026), "Heero Bultje (1934-1991)".