Stamboom Klavers » Jantje Faber (1915-1985)

Persoonlijke gegevens Jantje Faber 


Gezin van Jantje Faber

Zij is getrouwd met Johannes Meijer.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1940 te Sleen, Drenthe, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Alice Meijer  1946-2020

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Faber?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Faber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Faber

Derk van den Berg
± 1865-????
Alberdina Binnema
± 1866-< 1914
Roelof Derk Faber
± 1886-1950

Jantje Faber
1915-1985

1940
Alice Meijer
1946-2020

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.graftombe.nl + huwelijksakte
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1915 lag tussen 0,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 29 juli 1940 lag tussen 9,2 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
    • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
    • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
    • 7 september » Zwaar bombardement op Londen tijdens de Slag om Engeland.
    • 8 november » De Nederlandse onderzeeboot O 22 keert niet terug van een patrouille en wordt als vermist beschouwd.
    • 23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
  • De temperatuur op 3 maart 1985 lag tussen 2,0 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (26%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het WK voetbal 1986 door in Boedapest met 1-0 te winnen van Hongarije. Rob de Wit maakt het enige doelpunt voor Oranje.
    • 14 juni » Ondertekening van de Verdragen van Schengen door de regeringsleiders van België, Nederland, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk.
    • 27 juli » Een militaire staatsgreep in Oeganda werpt het bewind van president Milton Obote omver.
    • 1 september » Joop Zoetemelk (38) wordt in Italië wereldkampioen wielrennen.
    • 8 september » Paus Johannes Paulus II brengt een eendaags bezoek aan Liechtenstein.
    • 3 oktober » De spaceshuttle Atlantis wordt voor het eerst gelanceerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Faber

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Faber.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Faber.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Faber (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I510731.php : benaderd 20 januari 2026), "Jantje Faber (1915-1985)".