Stamboom Klavers » Leonora Hoppes (1915-)

Persoonlijke gegevens Leonora Hoppes 


Gezin van Leonora Hoppes

Zij is getrouwd met Johannes Pijpker.

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1940 te Vlagtwedde, Groningen, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

In 1958 wonende te Ter-Apel.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Leonora Hoppes

Beroep: 1940 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonora Hoppes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonora Hoppes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonora Hoppes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 240
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 60

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1915 lag tussen 3,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
  • De temperatuur op 15 juni 1940 lag tussen 11,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 7 november » De Tacoma Narrows Bridge ("Galloping Gertie") stort in door hevige resonantie opgewekt door de wind.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoppes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoppes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoppes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoppes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I509367.php : benaderd 12 januari 2026), "Leonora Hoppes (1915-)".