De temperatuur op 17 september 1913 lag tussen 6,6 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
Trouwdag 1 augustus 1935
De temperatuur op 1 augustus 1935 lag tussen 8,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
Dag van overlijden 18 mei 2006
De temperatuur op 18 mei 2006 lag tussen 12,0 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (31%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I509360.php : benaderd 15 maart 2026), "Andries Kalsbeek (1913-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.