Stamboom Klavers » Grietje Adriana Troost (± 1909-)

Persoonlijke gegevens Grietje Adriana Troost 

  • Zij is geboren rond 1909 in Zweeloo, Drenthe.Bron 1
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0005.
  • Een kind van Jan Troost en Willemina Alting
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 november 2024.

Gezin van Grietje Adriana Troost

Zij is getrouwd met Henderikus Ottens.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1930 te Zweeloo, Drenthe.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Adriana Troost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Adriana Troost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Adriana Troost

Klaas Troost
± 1856-????
Grietien Strijker
± 1857-????
Jan Troost
± 1886-????

Grietje Adriana Troost
± 1909-????

1930

Henderikus Ottens
± 1905-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 december 1930 lag tussen -4,7 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.

Over de familienaam Troost

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Troost.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Troost.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Troost (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I509298.php : benaderd 17 maart 2026), "Grietje Adriana Troost (± 1909-)".