De temperatuur op 12 mei 1958 lag tussen 6,3 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
1 februari » Met een "Jupiter C"-raket lanceren de Amerikanen hun eerste kunstmaan, de "Explorer 1" (gewicht 14kg). De kunstmaan zal tot maart 1970 in een baan om de Aarde blijven.
5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
17 april » Expo '58 in Brussel opent haar deuren.
29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
4 juli » Benoeming van Karol Wojtyła tot hulpbisschop van Krakau in Polen.
28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
Trouwdag 6 juli 1979
De temperatuur op 6 juli 1979 lag tussen 10,2 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
10 januari » Biljarter Raymond Ceulemans en zwemster Carine Verbauwen worden in België uitgeroepen tot respectievelijk Sportman en Sportvrouw van het jaar 1978.
13 maart » Het Europees Monetair Stelsel (EMS) treedt in werking.
9 april » Björn Borg lost Jimmy Connors na 84 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, nadat de Zweed die positie in 1977 ook al één week in handen heeft gehad.
22 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
11 augustus » Na het doorbreken van een dam bij Morvi in het westen van India sterven minstens 20.000 mensen door de overstromingen als gevolg van de stortvloed van water.
26 augustus » Jan Raas wordt in Valkenburg wereldkampioen wielrennen.
Dag van overlijden 24 november 2014
De temperatuur op 24 november 2014 lag tussen 0,3 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
14 maart » Een rechtbank in Parijs veroordeelt ex-militair Pascal Simbikangwa tot 25 jaar cel wegens zijn rol bij de genocide in Rwanda. Het is het eerste proces in Frankrijk over de volkenmoord in het Centraal-Afrikaanse land in 1994.
8 april » De Wereldgezondheidsorganisatie meldt dat de ebola-epidemie in West-Afrika een van de ergste uitbraken ooit is van het virus. Er zijn al 101 mensen in Guinee aan de ziekte gestorven en tien in buurland Liberia.
25 mei » Petro Porosjenko wint de Oekraïense presidentsverkiezingen.
27 juli » De Italiaan Vincenzo Nibali is de eindwinnaar van de Ronde van Frankrijk 2014. De Slowaak Peter Sagan wint de groene trui (sprintklassement) en de Pool Rafał Majka de bolletjestrui, als winnaar van het bergklassement.
31 juli » De Kiribatische gewichtheffer David Katoatau wint een gouden medaille tijdens de Gemenebestspelen. Hij is de eerste sporter die namens Kiribati goud weet te winnen op een groot sportevenement.
7 november » Opening van het Akwa Ibom Stadion in de Nigeriaanse stad Uyo.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I502068.php : benaderd 6 januari 2026), "Gré Mensing (1958-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.