Stamboom Klavers » Egbert Eggens (1921-< 2020)

Persoonlijke gegevens Egbert Eggens 


Gezin van Egbert Eggens

Hij is getrouwd met Geertje Speelman.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1940 te Gieten, Drenthe, hij was toen 18 jaar oud.Bron 2


Notities over Egbert Eggens

Beroep: 1940 reiziger.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbert Eggens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbert Eggens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbert Eggens

Egbert Eggens
1848-± 1908
Harm Stel
1864-????
Roelf Eggens
1893-????
Roelfje Stel
1893-1937

Egbert Eggens
1921-< 2020

1940

Geertje Speelman
1922-< 2020


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 96
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1921 lag tussen -0,4 °C en 1,0 °C en was gemiddeld 0,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
  • De temperatuur op 18 oktober 1940 lag tussen 12,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 12 mei » De Nederlandse mijnenlichter Bulgia gaat verloren bij een aanval door een Duits vliegtuig. Hierbij komen dertien opvarenden om het leven.
    • 20 mei » Demonstratie door Igor Sikorsky van zijn eerste helikopter.
    • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
    • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
    • 23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eggens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eggens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eggens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eggens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I499375.php : benaderd 3 januari 2026), "Egbert Eggens (1921-< 2020)".