Stamboom Klavers » Fokje de Graaf (1920-< 2019)

Persoonlijke gegevens Fokje de Graaf 


Gezin van Fokje de Graaf

Zij is getrouwd met Derk Eising.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1947 te Sleen, Drenthe, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fokje de Graaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fokje de Graaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fokje de Graaf

Cornelis de Graaf
± 1852-< 1906
Zwaantje Vredeveld
± 1853-????
Meine Etten
1852-1908
Fokkien Jagt
1847-1935

Fokje de Graaf
1920-< 2019

1947

Derk Eising
1921-< 2019


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 40

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1920 lag tussen 6,9 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 13 augustus 1947 lag tussen 12,3 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
    • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
    • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
    • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Graaf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Graaf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Graaf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Graaf (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I496460.php : benaderd 10 januari 2026), "Fokje de Graaf (1920-< 2019)".