De temperatuur op 9 januari 1959 lag tussen -0,4 °C en 2,1 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
26 januari » Benoeming van Petrus Moors tot bisschop van Roermond in Nederland.
10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
17 maart » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Once Caldas.
7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
31 juli » Oprichting van de terroristische organisatie 'Euskadi Ta Askatasuna', beter bekend als ETA of Baskische Afscheidingsbeweging
2 december » Breuk van de Malpassetdam (Frankrijk), met een ramp tot gevolg.
Dag van overlijden 10 januari 1959
De temperatuur op 10 januari 1959 lag tussen -3,3 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I494644.php : benaderd 28 februari 2026), "Roelof Klinkhamer (1959-1959)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.