Stamboom Klavers » Lambertus van Wijk (1916-< 2015)

Persoonlijke gegevens Lambertus van Wijk 


Gezin van Lambertus van Wijk

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Jansje van der Veld) is ook zijn nicht.

Hij is getrouwd met Jansje van der Veld.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1941 te Zutphen, Gelderland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Notities over Lambertus van Wijk

Beroep: 1941 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus van Wijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus van Wijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus van Wijk

Jan Epping
1858-1894

Lambertus van Wijk
1916-< 2015

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 100

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1916 lag tussen 9,2 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
  • De temperatuur op 22 augustus 1941 lag tussen 9,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
    • 7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
    • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
    • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
    • 4 september » USS Greer (DD-145) wordt beschoten door een Duitse onderzeeboot (U-652), alhoewel de VS neutraal zijn. Spanningen lopen op tussen de twee landen.
    • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I493876.php : benaderd 10 januari 2026), "Lambertus van Wijk (1916-< 2015)".